31.05.2018

Апаратна нарада при голові райдержадміністрації

   Під керівництвом голови районної державної адміністрації Романа Васильовича Кацмази, 30 травня відбулась апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На ній керівники відділі, управлінь та секторів доповіли про роботу, проведену їхніми структурними підрозділами за останній час, проблемні питання які виникли під час роботи та окреслено заходи на найближчий період.

   Керівник апарату РДА Олександр Цуркан доповів про завдання, які були поставлені керівництвом області під час селекторних нарад та хід їх виконання Балтською РДА, про приведення до норм чинного законодавства структури адміністрації та інші питання.

   Обговорено на апаратній нараді і інші актуальні питання життя району. Зокрема йшлось про розробку та оприлюднення в місцевих ЗМІ, соціальних мережах та в інший спосіб інформаційно-роз’яснювальних матеріалів для сільгосптоваровиробників району про програми, які діють для підтримки фермерів; стан виконання бюджету району; реалізацію програми дотацій на молодняк великої рогатої худоби та інше. Велика увага керівника району була приділена питанням дітей та молоді – їх оздоровлення в пришкільних таборах, дотримання протипожежної безпеки з закладах, участь дітей з закладів району в районному конкурсі «Перлинки рідного краю» та інше.

   За підсумками апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів РДА.