08.10.2018

Балта відзначила свій День народження!

   День народження нашого славетного міста  – це свято, на яке очікують і дорослі, і діти. Свято, яке щороку відвідують сотні людей. І не лише балтян, але й гостей з різних куточків  нашої області, а також інших регіонів та країн.

   Різноманітною та насиченою різного роду заходами програма святкування не залишила байдужими нікого. Розпочалися святкування з молебну. Іноземні делегації та гості, які прибули на урочистості, разом з керівництвом Балтської громади і району відвідали ранкове служіння в Свято-Успенському соборі, побували в костелі св. Станіслава, на меморіалі Слави вшанували пам'ять воїнів, полеглих на полях битв у роки Другої Світової війни і загиблих в наші дні, на сході України.

   У рамках святкування  відбувся "круглий стіл" у якому взяли участь голова Одеської обласної ради — А.Урбанський, міський голова С.Мазур, голова Балтської райдержадміністрації Р.Кацмаза, голова Балтської районної ради О.Пантілєєв, представники іноземний делегацій, гості та громадськість міста.

   Під час "круглого столу" присутні мали можливість обговорити здобутки та досягнення нашого міста, те що вдалося реалізувати за останній час, поділитися враженнями від побаченого. Приємно відмітити, що представники іноземних делегацій, які взяли участь у заходах, а цьогоріч до нас завітали представники Білорусії, Румунії, Молдови, відзначали, що Балта стрімко розвивається з кожним роком змінюється її благоустрій, зростає потенціал, міцнішають економічні показники та добробут людей. Курс — на євроінтеграцію, який вибраний керівництвом міста, відображає  прагнення  усієї громади жити краще, творити новітню історію міста. Всі ці здобутки стали можливими завдяки тому, що  Балтщина підтримавши курс уряду країни на децентралізацію впевнено крокує вперед.

 

Фоторепортаж заходів, що відбулись в день святкування м.Балта можна переглянути на сайті BALTALIFE.org

або за посиланнями нижче 

- Балте 492 г.: добро пожаловать на праздник! (фоторепортаж)

- Запрошуємо на українське весiлля!

- Праздничная ярмарка в городском парке (фоторепортаж)

- В Балте исповедуют семейные ценности и любят Балтский вальс!

- Гордость Балтской громады и два почетных гражданина…


Фото "круглого столу" до Дня міста Балта