27.12.2018

Балтські рятувальники отримали новий пожежно-рятувальний автомобіль

27 грудня у місті Балта за участю голови Балтської райдержадміністрації Романа Кацмази, міського голови Сергія Мазура, голови Балтської райнної ради Олексія Пантілєєва, відбулося урочисте вручення сучасного пожежно-рятувального автомобіля місцевим рятувальникам.

Начальником 4-ї ДПРЗ полковником Юрієм Унтіловим був переданий новий пожежний автомобіль АЦ-4-60(530927)-515М до 12 ДПРЧ. Таким чином балтські надзвичайники відтепер здійснюватимуть бойові виїзди на новому МАЗі, який був придбаний за кошти державного бюджету за сприяння Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

“ Сьогодні Держслужба з питань надзвичайних ситуацій передає рятувальникам балтщини новий сучасний пожежний автомобіль. Це ще раз свідчить про те, що ми маємо підтримку Уряду України та керівництва МВС. Отримавши сучасну техніку, рятувальники міста зможуть значно покращити виконання поставлених на них завдань. Це дозволить ефективніше боротися з пожежами, адже автомобіль може вивозити значно більше вогнегасних речовин, дозволяє зменшити час на ліквідацію пожежі, а це, в свою чергу, підвищує захист та безпеку громадян ” - зауважив Роман Кацмаза.

У своїх виступах керівники міста та району підкреслювали важливість технічного переоснащення підрозділів ДСНС та висловили сподівання, що новий автомобіль буде більше задіяний під час навчань та забезпечення громадських заходів, і менше виїжджатиме на бойові завдання.