19.11.2020

Балтський відділ обслуговування громадян управління обслуговування громадян ГУ ПФ України в Одеській області інформує

 СЕРВІСИ МАЙБУТНЬОГО

Пенсійний фонд України змінює свої технологічні, інфраструктурні й кадрові підходи до обслуговування громадян. Новим напрямком на цьому шляху є надання дистанційних послуг в електронному вигляді — нові онлайн-послуги: “Пенсійний калькулятор” та “Електронна трудова книжка”.

Пенсійний калькулятор - це онлайн послуга для майбутніх пенсіонерів,  що дає змогу самому обчислити розмір майбутньої пенсії. Всі результати попереднього розрахунку зберігаються в особистому кабінеті користувача на вебпорталі  ПФУ  і доступні для перегляду в будь-який час.

Ті користувачі, які вже є пенсіонерами, можуть бачити дані своєї електронної пенсійної справи в особистому кабінеті.

Електронна трудова книжка дає змогу кожній застрахованій особі вести облік трудової діяльності в електронній формі. Застрахована особа має право користуватись паперовою трудовою книжкою, законодавчих обмежень не має.

Електронна трудова книжка містить інформацію про всі трудові відносини працівника за даними звітних відомостей роботодавця і про сплачені страхові внески з 1998 року.

Сервіс “Електронна трудова книжка” виконує функції збереження інформації, неможливість пошкодження чи подальшої фальсифікації будь-яких даних, неможливість внесення недостовірних відомостей.

 

ОГОЛОШЕННЯ

Відділ обслуговування громадян №2 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області інформує:

На виконання вимог  постанови КМУ від 11.11.2020 № 1100 з 16.11.2020 року працюємо:

понеділок — четвер

з 8.00 до 17.00,

обідня перерва з 12.00 до 12.45;

пятниця: з 8.00 до 15.45, 

обідня перерва з 12.00 до 12.45.

 

ЯК ВВІЙТИ НА ВЕБПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ПО НОВОМУ

На вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України  доступний новий спосіб авторизації для отримання  онлайн-послуг — за допомогою інтегрірованої системи електронної ідентифікації GovID. Авторизацію для отримання  онлайн-послуг — за допомогою інтегрірованої системи електронної ідентифікації GovID можна здійснити також в мобільному додатку.

Функція  ідентифікації особи GovID поєднує в собі ідентифікацію за допомогою мобільного оператора MobileID або за допомогою банку BankID.

У верхньому правому куті натисніть ВХІД і виберіть аункт меню ЗА GovID, а також позначте, як ви хочете ввійти: як фізична чи юридична особа. Для мобільного додатку можлива тільки авторизація фізичних осіб.

Якщо хочете використати  MobileID, виберіть, за допомогою якого оператора зв’язку ви будете авторизуватись.

Якщо хочете використати  BankID, виберіть пункт меню НБУ.

Якщо користуєтесь  BankID, то потрібно вибрати, клієнтом  якого банку ви є, натиснувши на назву чи логотип банку.

Після цього система видасть повідомлення, які саме персональні дані буде передано Пенсійному фонду України для використання.

Потім буде здійснено операцію авторизації, що може відрізнятись залежно від програмного забезпечення, котре використовує надавач послуги. Потім треба дати згоду на передачу персональних даних Пенсійному фонду України.

Після погодження система надасть перелік конкретних відомостей, котрі буде передано, і ще раз запитає про можливість їх передачі ПФУ.

У підсумку після затвердження передачі персональних даних буде  здійснено ваш вхід в особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг ПФУ.

Послуги MobileID та BankID надають юридичні особи, які самі визначають умови їх надання і тарифікацію, тож для визначення цих умов потрібно звертатись безпосередньо до надавача послуг.