04.06.2018

Енергоощадні субсидіанти отримають грошову винагороду

Постановою КМУ №300 від 26.04.2017 року «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» затверджено рішення провести монетизацію частини зекономлених житлових субсидій.

Монетизація зекономлених субсидій передбачає грошову виплату енергоощадним родинам еквівалент вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу, також, якщо цей ресурс використовується для опалення.

Субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство, для отримання коштів необхідно буде з 1 червня до 1 вересня подати заяву до Приймальні  управління соціального захисту населення Балтської  райдержадміністрації, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність.

Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення.

Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи, через які проводяться виплати соціальних допомог та пенсій, здійснюється субсидіантом самостійно. На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим.

Прийом громадян в Приймальні управління за адресою: м.Балта,  вул.Вишнева,30 кабінет №1