24.06.2020

Фотоконкурс "Вікі любить Землю" запрошує до участі

З 1 по 31 липня громадською організацією «Вікімедіа Україна» буде проведено українську частину міжнародного фотоконкурсу "Вікі любить Землю", присвяченого пам’яткам природи України. Переможці та найактивніші учасники отримають цінні призи, а найкращі конкурсні фото природи України будуть змагатися на міжнародному рівні.

Конкурс «Вікі любить землю» має на меті створення бази фото об’єктів природно-заповідного фонду на території України, а також привернення уваги до стану навколишнього середовища. Цього року конкурс проходить у 32 країнах світу.

Участь у конкурсі можуть брати як професійні фотографи, так і любителі. Протягом липня всі охочі можуть подати світлини природних територій власного авторства, зроблені у будь-який період часу.

Переможцями конкурсу стануть 10 учасників, які наберуть більше балів. Також будуть відзначені конкурсанти, що сфотографують найбільше пам’яток у кожному з регіонів України та десять найкращих фотографій конкурсу. Переможці будуть відзначені цінними призами. Десять найкращих фото представлять Україну на міжнародному етапі.

 Ознайомитися з умовами конкурсу можна за посиланням: http://wle.org.ua/rules/

З питаннями звертайтеся до організаційного комітету: wle@wikimedia.org.ua