24.10.2018

Компенсація на кредитування для суб’єктів господарювання агропромислового комплексу

До уваги аграріїв Балтського району

   Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 300 зі змінами затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів.

   Відділ аграрної політики, екології та природних ресурсів доводить до відома керівників сільськогосподарських підприємств  району , що розпочала свою роботу обласна конкурсна комісія з визначення суб’єкта господарювання агропромислового комплексу через механізм здешевлення кредитів.

   Комісія розглядає заявки на участь у конкурсі від суб’єктів господарювання агропромислового комплексу – юридичних осіб незалежно від організаційно – правової форми та форми власності і фізичних осіб – підприємців, щодо отримання  часткової компенсації відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами.

   До участі у конкурсі не допускаються позичальники, стосовно яких порушено справу про банкрутство, яких визнано банкрутами,що перебувають на стадії ліквідації або мають прострочену більше, ніж шість місяців заборгованості перед державним бюджетом, Пенсійним фондом України та фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування,що підтверджується відповідними органами державної фіскальної служби.

   Засідання конкурсної комісії проводяться у разі потреби. Останнє засідання конкурсної комісії проводиться до 10 грудня 2018 року. Приймання заявок закінчується за сім робочих днів до початку проведення останнього засідання комісії. Заявки, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються.

   Документи для отримання компенсації за залученими у національній валюті банківськими кредитами необхідно подавати до конкурсної комісії обласної державної адміністрації з визначення суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для фінансової підтримки через механізм здешевлення кредитів,у відповідності п.8 вищезазначеного Порядку, за адресою: м. Одеса,вул. Канатна,83,кабінет 1426 (управління аграрної політики  облдержадміністрації).

   З умовами щодо участі у конкурсі,також, можна ознайомитися на офіційному веб – порталі обласної державної адміністрації http://portal-oda.odessa.gov.ua.