06.09.2019

Малозабезпечені сім’ї отримали соціальну допомогу

   06 вересня 2019р. під головуванням заступника голови Балтської  райдержадміністрації  Ірини Балагули відбулося чергове засідання районної координаційної ради з питань  адресної підтримки малозабезпечених верств населення.

   На розгляд комісії було винесено 14 заяв, що стосувались: надання одноразової грошової допомоги на лікування (3-и заяви, всі були погоджені), 4 заяви на призначення державної соціальної допомоги (за винятком) - по всім ним також були прийняті позитивні рішення, а також ряд громадян просили комісію призначити соціальну допомогу, не за місцем реєстрації, а за фактичним місцем проживання.

 

   Необхідно відмітити, що засіданню кожної комісії з питань  адресної підтримки малозабезпечених верств населення передує кропітка робота спеціалістів служб та відділ райдержадміністрації, які вивчають кожну заяву, обстежують умови проживання сімей, їх дохід та інші фактори, які можуть вплинути при розгляді заяв вже на самій комісії. А вже в ході засідання всі ці моменти розглядаються членами комісії і на підставі відповідних документів  приймаються рішення.