08.11.2018

Місцеві ЗМІ в гостях у Центрі надання адміністративних послуг Балтської РДА

Балтською районної державною адміністрацією продовжується робота з інформування, через місцеві засоби масової інформації, про найбільш актуальні та важливі  питання, що хвилюють громадян, послуги, що надаються структурними підрозділами райдержадміністрації.

7 жовтня журналісти місцевих телеканалів, газет та інтернет ЗМІ були запрошені до Центру надання адміністративних послуг Балтської районної державної адміністрації, де перший заступник голови РДА Олеся Усатенко представила сам Центр, ознайомила з завданнями, які сьогодні стоять перед ним. А самі працівники відділу, який очолює Раїса Цуркаль, вже більш детально, кожен по своєму напрямку, зупинились на  переліку послуг, які ними надаються, змінами в законодавстві, основними питаннями, які виникають у громадян, коли вони звертаються для отримання послуги та інше.

 

Для статистики:  Центром надання адміністративних послуг Балтської районної державної адміністрації надається 139 послуг суб’єктами яких є:

-        Відділ Держгеокадастру;

-        Державна міграційна служба;

-        Управління юстиції в Одеській області;

-        Структурні підрозділи райдержадміністрації

-        Департаменти архітектурно – будівельної інспекції, Держпраці та інші з питань видачі ДДХ.

З повним переліком адміністративних послуг ви можете ознайомитися на сайті райдержадміністрації, в розділі ЦНАП.

 

Тільки за 10 місяців поточного року до Центру надання адміністративних послуг Балтської районної державної адміністрації звернулось майже 5400 громадян, яким надано 5300 послуг.

 

Триває робота з розширення кількості адміністративних послуг, що можна буде отримати, звернувшись до Центру. Також для зручності безпосередньо в приміщенні встановлено термінал «Ощадбанку», щоб кожний громадянин, суб’єкт звернень міг на місці оплати адміністративну послугу, якщо вона платна.