26.07.2018

«Наповнення бюджету-основний пріоритет»

     26 липня 2018 року при головуванні заступника голови районної держаної адміністрації І.Л.Балагули відбулося чергове засідання районної комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати.  На засідання було запрошено фізичних осіб-підприємців, які є основними боржниками перед бюджетом, а також тих у кого можлива наявність порушень у сфері трудового законодавства та виплати заробітної плати. В результаті було відібрано у зазначених осіб пояснення щодо зазначених фактів, проведено роз’яснювальну роботу, а також отримано інформацію, що два боржники вже  частково погасили заборгованість перед бюджетом.

   Березюк О.І., т.в.о. начальника відділу аграрної політики, екології та природних ресурсів повідомив про продовження роботи щодо   повної та своєчасної сплати ПДФО з виплаченої орендної плати за земельні ділянки (паї), яка сприятиме збільшенню доходів місцевого бюджету, виявлення договорів оренди, в яких ставка орендної плати визначена на рівні менше 8 % від нормативно-грошової оцінки та стимулювання до підписання меморандумів про партнерство та співробітництво. Станом  на 26.07.2018 підписано 8 таких меморандумів.

  Також під час засідання було вирішено продовжувати проводити роз’яснювальну роботу щодо підвищення рівня заробітної плати, недопущення порушення законодавства про працю та провести виїзні засідання у населених пунктах району, з метою детального аналізу ситуації  щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати.