31.01.2020

Нарада керівництва району з сільськими головами щодо визначення пріоритетних напрямків розвитку територіальних громад району

Основні пріоритетні напрямки розвитку територіальних громад району обговорено на нараді під керівництвом голови райдержадміністрації Віталія Лабуша та голови районної ради Олексія Пантілєєва, яка відбулась 30 січня 2020 року. В нараді взяли участь голови сільських рад району, заступники голови РДА О. Усатенко та І.Балагула, керуюча справами апарату районної ради Л.Усатенко та керівники окремих структурних підрозділів РДА.

Головною метою проведення наради стало розгляд широкого спектру питань життєдіяльності району, зокрема, бюджетний розвиток, окремі питання розвитку галузей освіти, культури та медицини на території району.

А також окремим питанням було винесено про розподіл залишку коштів «бюджету розвитку», які не були використані у 2019 році. Спільно було визначено пріоритетні об’єкти та напрямки, як по кожній сільській раді окремо, так і питання, що стосуються району вцілому.