02.11.2018

Навчальні семінари для керівників та бухгалтерів аграрного сектору

Управління аграрної політики Одеської обласної державної адміністрації спільно з Українським Центром професійних бухгалтерів  організовує в листопаді поточного року навчальні семінари серед аграрних підприємств.

Для керівників та бухгалтерів аграрного сектору підготовлено семінари на тему: «Земельно-орендні та трудові відносини, оподаткування, каса».

На семінарі будуть розглядатися наступні питання:

  1. БЮДЖЕТ 2019 (проект): мінімальна зарплата, податкова соціальна пільга, підтримка агропромислового комплексу.
  2. ПЕРЕВІРКИ КОНТРОЛЮЮЧИХ ОРГАНІВ: Кабмін ініціював комплексні перевірки трудових відносин з 5 жовтня, проведення документальних перевірок ДФС.
  3. ЗЕМЕЛЬНО-ОРЕНДНІ ВІДНОСИНИ: новий закон про користування землями сільськогосподарського призначення з 01.01.2019 р., приклад договору оренди землі, зразок додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки, зразок Заяви на безготівковий розрахунок орендної плати, зразок Акту дострокової виплати орендної плати, приклад договору емфітевзису, приклад договору про спільну діяльність, судова практика орендної плати в натурі, мінімальна база оподаткування ПДВ при реалізації сільгосппродукції.
  4. ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ: норми тривалості робочого часу на 2019 рік, приклад штатного розпису коригування середнього заробітку мобілізованого працівника.
  5. ПОДАТОК НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ: нові критерії блокування, продаж товарів одному покупцю за кількома договорами, зразок наказу про встановлення звичайних цін, списання безнадійної заборгованості у покупця, уцінка запасів, визначаємо самостійно норми природного убутку, списання самостійно виготовленої продукції, документальне підтвердження знищення/зруйнування основних засобів, повернення помилкових коштів.
  6.  ПДФО, ВЗ і ЄСВ: місце сплати ПДФО і ВЗ при виплаті орендної плати фізособам, оподаткування ПДФО товару, придбаного за кошти працівника, закупівля сільгосппродукції у населення, оренда автомобіля, питання – відповіді заповнення Звіту з ЄСВ.
  7. ЄДИНИЙ ПОДАТОК 4 ГРУПИ: вибір НГО для сплати ЄП 4 групи, землі для ОСГ та під господарськими будівлями і дворами, уточнення ЄП 4 групи в разі об’єднання сільрад в ОТГ.
  8. РОЗРАХУНКОВО-КАСОВІ ОПЕРАЦІЇ: зарплата готівкою понад 50000 грн., заповнення касових документів, обов’язковість ведення журналу реєстрації касових документів, штраф за перевищення готівкових обмежень, сільськогосподарська продукція з давальницької сировини, нові штрафи за порушення касових операцій.
  9. ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ: закон про ТОВ і ТДВ: роз’яснення Мінюсту, податок на виведений капітал, складські документи на зерно без печатки, розрахункові документи від ФОП-єдинника.

Семінари відбудуться:

- 20 листопада у смт. Любашівка, вул. Князя Володимира, буд. 105, зал засідань управління агропромислового розвитку Любашівської райдержадміністрації;

- 21 листопада у м. Одеса, вул. Канатна, 83, адмінбудинок облради №2, конференц-зал на III поверсі;

- 22 листопада у м. Болграді, проспект Соборний, 149, зал засідань Болградської райради.

Початок роботи семінарів 11.00. Реєстрація учасників з 10.30. Завершення роботи 14.00-14.30.

Семінар коштує 550 грн. з учасника. Вартість включає роздатковий матеріал. Кожен учасник отримує готові рішення для практичної роботи.

Щоб взяти участь у семінарі, направляйте до 08 листопада 2018 року відділу аграрної політики, екології та природних ресурсів Балтської районної державної адміністрації, на електронну адресу agrobalta@i.ua, інформацію щодо учасників семінару.

Додаткова інформація за телефонами: 067-122-07-61, 099-272-23-62, Метелиця Наталія Віталіївна, e-mail: ptalavita@ukr.net та на сайті: http//www.cpau.kiev.ua.