17.07.2019

Нормативна грошова оцінка земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів

З 1 січня 2019 року набула чинність загальнонаціональна (всеукраїнська) нормативна грошова оцінка земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 105, впродовж 2018 року проводились роботи по проведенню загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів, яка затверджена наказом Мінагрополітики України від 16.11.2018 № 552.

Всі дані про загальнонаціональну нормативну грошову оцінку земель сільськогосподарського призначення зведено в єдину базу даних та створено портал – дзеркало із можливістю онлайн – розрахунку нормативної грошової оцінки по зареєстрованим у Державному земельному кадастрі земельним ділянкам.

Відомості про нормативну грошову оцінку земельних ділянок сільськогосподарського призначення можна отримати на онлайн - порталі: https://ngo.land.gov.ua/uk/ або звернутися до центру надання адміністративних послух Балтської районної державної адміністрації, за адресою: вул. Любомирська, 195, м. Балта, III поверх.