05.06.2018

Президент Петро Порошенко та голова Одеської ОДА Максим Степанов відкрили новий міст біля Паланки

До Одеської області першого червня завітав Президент України Петро Порошенко. Левова частка робочого візиту Глави держави була присвячена інфраструктурному розвитку регіону. Так, на міжнародній трасі М-15 Одеса – Рені Президент Петро Порошенко та голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов разом відкрили новозбудований міст біля села Паланка.

«Сьогодні цей міст ширше, вище та набагато надійніший. Він буде стояти вже не 58 років, а, я впевнений, що його надійність буде вимірюватися сотнею років», — наголосив під час церемонії відкриття Президент України Петро Порошенко.

Донедавна старий міст, побудований у 60-х роках минулого століття, перебував в аварійному стані. Після його закриття залишилася єдина дорога, якою можна було проїхати з Одеси на південь та захід Одеської області. Вона пролягала через Білгород-Дністровський. Увесь вантажний та легковий транспорт вимушено проходив центром міста, що спричиняло пошкодження доріг та затори.

За ініціативи Максима Степанова та за підтримки Кабінету Міністрів була побудована об’їзна дорога по території Республіки Молдова на період капітального ремонту мосту.

Окрім того, під час робочої поїздки в Одеський регіон, Президент взяв участь у запуску першої лінії зернового терміналу в порту «Южний».

«Це лише перший крок, який дозволить нам прискорити розвиток портової інфраструктури», — підкреслив Петро Порошенко.

У присутності Глави держави також відбулося підписання Меморандуму між Адміністрацією морських портів України та ТОВ «Дельта Вілмар». Відтак, інвестор обіцяє реалізувати у порту «Южний» масштабний інвестиційний проект. Адміністрація, у свою чергу, має видати інвестору усі необхідні для реалізації проекту технічні умови.

Також ТОВ «Дельта Вілмар» анонсувало будівництво олійноекстракційного заводу в порту «Южний» та причалу з перевалки олії і шроту. Раніше відповідний Меморандум компанія підписала з Одеською обласною державною адміністрацією.

«На сьогодні новий термінал та олійноекстракційний завод є надважливими проектами для Одеської області. Це — розвиток підприємництва, покращення інвестиційного клімату та найголовніше — створення нових робочих місць для мешканців регіону», — наголосив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

В смт Авангард Лиманського району Петро Порошенко вручив 14 сертифікатів на земельні ділянки учасникам АТО та долучився до масштабного святкування Дня захисту дітей.