12.02.2019

Прийнято районну Програму підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2019-2021 роки

   За ініціативи голови Балтської райдержадміністрації Романа Кацмази   розроблена і прийнята на черговому засіданні сесії Балтської районної ради   8 лютого 2019 року  “Програма підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей — мешканців Балтського району на 2019-2021 роки”.

   Відтепер відповідно до цієї програми всі громадяни нашого району, які є учасниками АТО та члени їх сім'ї; діти, батьки, а також  сім'ї загиблих,  померлих учасників, зможуть отримувати безкоштовну кваліфіковану медичну допомогу у стаціонарному відділенні Балтській центральної районної лікарні. Загальна сума фінансування програми на 3-и роки складає 300 тис. грн і буде здійснюватись за рахунок коштів районного бюджету. У поточному році обсяг фінансування складатиме 100 тис.грн, до пакету послуг, які зможе отримати пацієнт, окрім перебування та лікуванні у медичному закладі буде входити фінансування необхідних медичних препаратів.

   Наше першочергове завдання - щоб всі ті захисники, що зі зброєю в руках захищали нашу державу на сході України відчули,  що держава про них не забула і турбується -   вважає голова Балтської райдержадміністрації Роман Кацмаза. Забезпечення ліками воїнів АТО, що перебуватимуть на стаціонарному лікуванні в Балтській ЦРЛ це тільки один з кроків які ми вже запланували та реалізуємо в районі  для учасників АТО, їх сімей, члені родин загиблих воїнів. Адже всі ми в боргу перед ними, і ми всі маємо про це пам’ятати - зазначив очільник району.