23.06.2018

Привітання голови Балтської РДА Романа Кацмази до Дня Державної служби України

ШАНОВНІ ДЕРЖАВНІ СЛУЖБОВЦІ БАЛТЩИНИ!

 

   Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби України! Державні службовці не лише виконують свої обов’язки, а й несуть відповідальність за добробут та майбутнє свого народу! І роблять це за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям!     

   Завдяки Вам в країні забезпечується стабільність, надійність, конституційний устрій!  У державному управлінні  на високому рівні налагоджена організованість, компетентність і професіоналізм. Від ефективності інституту державної служби, відповідальності кожного з Вас залежить успішність держави в цілому.

   Довіра до влади починається з державного службовця, який має гнучко реагувати на потреби і запити сучасного суспільства!

   Нехай ваша щоденна робота викликає повагу та довіру громадян, колег, ваші рідні та близькі люди пишаються тим, що ви працюєте на користь держави!

   Бажаю Вам здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, витримки від життєвих випробувань, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень у роботі! А найголовніше, заслуженої шани та вдячності людей!

 

 

З повагою,

голова Балтської райдержадміністрації РОМАН КАЦМАЗА