07.03.2019

Привітання голови Балтської районної державної адміністрації Романа Кацмази з міжнародним жіночим днем

Шановні жінки!

         Прийміть щирі вітання з чудовим весняним святом краси і любові – 8 Березня! Ви є берегинями українського роду, окрасою нашого життя. Щедрість вашої душі постійно зігріває нас, чоловіків. Ваша чарівність захоплює, а сила духу вселяє віру в те, що все буде добре.


         Здавна українці з глибокою сердечною вдячністю поклоняються та звеличують жінку-матір. Адже цей образ поєднав у собі Матір Божу – покровительку нашого народу. З вдячністю і вірою ми приймаємо заступництво і клопотання за нас Пресвятої Діви Марії перед Богом, просимо її охорони та благословення нам, нашим сім’ям, нашій землі, яка для нас є також ненькою. Крізь усе життя проносимо любов та вдячність до рідної матусі. Так повелось споконвіку. Віримо, що наші діти та внуки збережуть цю трепетну шану до материнства і в майбутньому, бо у ній запорука невмирущості української нації та самої України.


         Низький уклін Вам, дорогі матері, за терпіння та ласку, за перші колискові та першу науку, турботу і мудру пораду, сердечне тепло та розуміння. Ваша молитва та любляче серце є нашим оберегом, нашим ангелом-охоронцем.


         Від усієї душі бажаємо вам щастя, любові, міцного здоров’я, здійснення всіх ваших бажань і мрій. Нехай у ваших домівках панують любов і злагода, а ваші серця зігрівають любов і повага близьких.

Весняного вам настрою і гарного святкування, адже щаслива жінка це – щаслива Україна.


Велике спасибі, вам, хранительки нашого роду!

 

Слава вам, матері України! Слава Україні!

 

Голова районної державної адміністрації   Р.В. Кацмаза