06.12.2018

Привітання голови РДА Романа Кацмази до Дня Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці,
працівники та ветерани Збройних Сил, військовозобов’язані!

 

Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом ─ Днем Збройних Сил України!

Це свято тих, хто визнав свою долю, як служіння Батьківщині, обрав відповідальну професію військового і вважає захист співвітчизників справою всього життя.

Сьогодні це свято має особливе значення. Адже Україна вперше за роки незалежності зі зброєю в руках відстоює своє право на територіальну цілісність та соборність. У зв’язку з загрозою початку повноцінної військової агресії з боку нашого східного сусіда в ряді областей України вперше з часів ІІ Світової війни оголошено військовий стан. І військовослужбовці Збройних сил України та Військово-морського флоту на вістрі всіх цих подій. За що висловлюю їм щиру вдячність.

6 грудня, в день Збройних сил України ми вшановуємо тих, хто мужньо захищає територіальну цілісність нашої держави. Наші військовослужбовці, які знаходяться зараз на передовій, - є прикладом для молоді та взірцем патріотизму, відваги та мужності. Ми пишаємось тими, хто став на захист Батьківщини.

З нагоди Вашого професійного свята, прийміть слова щирої вдячності за ваш нелегкий, але такий благородний труд! Щиро бажаю миру та спокою вам, здоров’я та злагоди вашим родинам. Ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди!

 

З повагою,

голова Балтської райдержадміністрації Роман Кацмаза