06.12.2018

Розпочато підготовку Плану перспективного розвитку Балтського району на 2019-2021 рр.

05 грудня 2018 року в кабінеті Балтської районної державної адміністрації за участі голови Романа Кацмази, заступників голови, керівників ряду структурних підрозділів райдержадміністрації в рамках підготовки Плану перспективного розвитку Балтського району на 2019-2021 рр з метою визначення пріоритетних напрямків роботи на найближчі 3 роки розпочалися робочі зустрічі із представниками сільських громад району.

Починаючи нараду голова райдержадміністрації Роман Кацмаза зазначив: «Сьогодні ми починаємо складну, але дуже важливу роботу – формування перспективного плану територій району не на рік, як було раніше, а на три наступні 2019-2021 роки. Наша спільна задача і районної влади, і активу сіл, і мешканців населених пунктів всім  разом, спільно визначити найбільш важливі інфраструктурні та соціальні об’єкти по кожному населеному пункту, поставити пріоритети та знайти можливість реалізувати задумане».

Першою із запланованих була проведена зустріч з керівництвом Піщанської сільської ради Балтського району, представниками депутатського корпусу сільської та районної рад. В ході якої визначено переваги і пріоритети, на основі яких будуть реалізовуватись першочергові об’єкти, що будуть маркерами у розвитку громади.

До перспективного плану розвитку запропоновано включити наступні об’єкти:

-          НВК «Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст- ЗДО» (термомодернізація будівлі, будівництво спортивного майданчику, придбання шкільного автобусу);

-          Ремонт фасаду та внутрішніх приміщень Піщанської амбулаторії;

-          Створення пожежної частини в с. Піщана;

-          Капітальний ремонт водопроводу південної частини с. Піщана;

-          Ремонт дороги Р-71 (Одеса-Іванівка-Ананьїв-Піщана-Кордон Кіровоградської області).

В ході обговорень підтримано партнерське вирішення питання реалізації проектів, а саме співфінансування робіт з державного та місцевих бюджетів.