21.12.2018

Розвиток підприємств переробки — крок у майбутнє!

   Днями голова Балтської райдержадміністрації Р. Кацмаза відвідав приватне сільськогосподарське підприємство “Авангард”, яке розташоване та працює переважно на землях с.Гольма Балтської об’єднаної територіальної громади. Саме у цьому господарстві почав роботу міні - завод по виробництву комбікормів.

   Успіх будь якої справи залежить від багатьох чинників, насамперед від уміння важко, і наполегливо працювати, вперто крок за кроком, йти до тієї мети, яку поставив перед собою: говорить Роман Васильович.

   Таким правилом керується у своєму житті молодий, креативний керівник ПП «Авангард» Є.Кифоренко, що мріє і реалізовує у життя власні проекти. Господарство займається вирощуванням сільськогосподарських культур, розвивається, впроваджує нові технології обробітку землі, оновлює  парк сільськогосподарської техніки йде в ногу з часом. Але бажання удосконалюватись, змінювати підходи до роботи стало поштовхом до створення нового виробництва. Так на базі підприємства створено міні – завод з виробництва комбікормів та преміксів.

   У спорудження та обладнання інвестували власні кошти підприємства без залучення кредитних ресурсів, а саме виробництво буде спеціалізуватись на виготовленні європейської якості комбікормів та преміксів з сировини, яку вирощують на полях підприємства “Авангард” у Балтському районі. Потужність міні – заводу на початковому етапі становитиме 150 – 200 тон на місяць.

   Продукція буде реалізовуватись під зареєстрованою торговою маркою “GRANULKA” в Україні і області, а також експортуватися за кордон. На думу керівника підприємства Є. Кифоренка; основним пріоритетом є налагодження  переробного виробництва, що дасть можливість створити замкнутий цикл! А це і створення нових робочих місць у Балтському районі та Балтській ОТГ, забезпечення продукцією господарств, які займаються вирощуванням тварин,  а це якісні продовольчі товари на полиці наших магазинів.

 

   Технологічні процеси виробництва забезпечуються на обладнанні з комп’ютерним управлінням змішування, і це дає велику можливість при виробництві кормів дотримуватись рецептури та державних стандартів України. Над самою рецептурою декілька місяців працювали спільно українські та румунські технологи, і до її складу входить 100% вітамінних добавок вироблених в Європі!

   Ми також дуже добре попрацювали над логістикою, і сьогодні корма “GRANULKA” можна отримати у будь якому куточку України через державну “УКРПОШТУ”, та інших перевізників!

   Наша продукція це дійсно європейська якість, але за українськими цінами!–  відмітив Євгеній Кифоренко.