05.04.2019

Семінар для представників бізнесу та фізичних осіб-підприємців Плосківської сільської ради

Балтською РДА спільно з Подільським управлінням ГУ ДФС в Одеській області проведено семінар для керівників фермерських господарств, приватних підприємств, фізичних осіб-підприємців, одноосібників Плосківської сільської ради Балтського району. В заході прийняли участь перший заступник голови Балтської РДА Олеся Усатенко, голова Балтської районної ради Олексій Пантілєєв, начальник Подільського управління ГУ ДФС в Одеській обл. Андрій Кучма, депутат Одеської обласної ради Михайло Лазаренко та інші.

Під час заходу йшлось про декларування доходів громадян отриманих у 2018 році, сплату податків, програм фінансової підтримки  у 2019 році, створення фермерських господарств та необхідності заповнення картки фермера, надання адміністративних послуг в Центрі обслуговування платників податків Балтської ДПІ ГУ ДФС та інше.

Представники бізнесу та просто жителі села Плоске мали можливість почути відповіді на питання, що їх цікавлять, від очільників району та керівництва Подільського управління державної фіскальної служби.