08.02.2019

Сесія Балтської районної ради

8 лютого відбулось чергове засідання сесії Балтської районної ради участь в якому прийняли також голова Балтської ОТГ Сергій Мазур, перший заступник голови Балтської РДА Олеся Усатенко, керівники структурних підрозділів РДА та інші.

На розгляд депутатів було винесено 20 питань, що стосувались важливих питань соціально-економічного та культурного життя району, його мешканців. Зокрема, цілий ряд питань стосувались галузі освіти – це і призначення 4-х директорів навчальних закладів, розпорядженням майном шкіл та інше.

Перший заступник голови РДА О.Усатенко довела до відома присутніх інформацію щодо прийняття районних програм  «Відшкодування витрат, пов’язаних з відпустком лікарських засобів від серцево – судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми, вартість яких підлягає відшкодуванню на 2019 рік» та «Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців Балтського району на 2019 – 2021 роки».

Про роботу комунального підприємства «Балтська центральна районна лікарня» Балтської районної ради Одеської області, проведеною роботою та планами на майбутнє поділився головний лікар цього закладу Олександр Бурлака

Проінформували про стан злочинності на території Балтського району у 2018 році начальник Балтського відділу поліції ГУ НП в Одеській області Мельниченко Віталій Юхимович та представник прокуратури Старченко Наталія Дмитрівна.

Завдяки тому, що напередодні засідання сесії проведену значну підготовчу роботу, зокрема  засідання постійних комісій районної ради,  консультації з фахівцями з питань, розгляд яких було заплановано, переважна більшість питань порядку денного приймалась одностайним голосуванням усіх присутніх на сесії депутатів. Але ряд питань викликали жваве обговорення, дискусії серед депутатів. Адже, як говорить відомий вираз, саме в дискусії зароджується істина! І, хочеться вірити, що депутати, голосуючи за те чи інше рішення, думають передусім за виборців, які віддали їм свої голоси на виборах.

Балтська районна державна адміністрація, в свою чергу, висловлює вдячність депутатському корпусу, керівництву Балтської районної ради за розуміння та підтримку тих починань, ідей та планів, які ініціюються нами та втілюються на благо жителів району та розвитку Балтщини!