01.10.2018

Скажи «Ні» зарплаті в «конверті»!

Оформлення трудових відносин у законодавчо встановленому порядку, офіційне отримання заробітної плати – це державний захист від незаконного звільнення, це безпечні умови праці та гарантоване право на відпочинок, на своєчасно виплачену легальну заробітну плату, страховий стаж та можливість при досягненні пенсійного віку мати гідне пенсійне забезпечення. 

 

 

 

 

Шановні роботодавці!

 Легалізуйте зайнятість населення та відмовтесь від виплати зарплати «в конвертах». Це дозволить: зняти соціальну напругу, громадянам отримати реальну соціальну підтримку. Пропонуємо зареєструвати належним чином трудові відносини зі своїми найманими працівниками. У випадку недотримання зазначених вимог, контролюючі органи  будуть застосовувати всі заходи впливу за порушення законодавства з праці у межах їх компетенції.

Шановні працівники!

 Для реалізації своїх трудових прав та забезпечення належного рівня свого майбутнього Ви повинні вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин через укладання трудового договору, а також регламентацію трудових відносин відповідно до чинного трудового законодавства. У разі відмови роботодавця, кожен громадянин має право звернутися до компетентних державних органів за захистом своїх конституційних прав (управління Держпраці в  Одеській області,  Національної поліції України в Одеській області), а також до суду.

 

 З усіх питань дотримання законодавства про працю, виплати заробітної плати та інше звертайтесь та телефони  «гарячої лінії» при Балтській районній державній адміністрації

 Vodafon 095-417-91-60

 Київстар 098-349-90-79