26.06.2020

Спільне позачергове засідання комісій з питань ТЕБ та НС, щодо посилення карантинних протиепідемічних заходів

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ №19
спільного позачергового засідання комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Балтської районної державної адміністрації та Балтської міської ради від 25 червня 2020 року

Головували: Голова Балтської районної державної адміністрації, голова комісії ТЕБ та НС райдержадміністрації Лабуш В. В.

Міський голова, голова комісії ТЕБ та НС міської ради Мазур С. С.

Присутні: члени комісії (за окремим списком)

1. Про посилення карантинних протиепідемічних заходів, спричинених коронавірусом SARS-CoV-2 на території Балтської об’єднаної територіальної громади та Балтського району.

Відповідно до листа Головного державного санітарного лікаря Одеської області від 23.06. 2020 року № 01/1517 "Про встановлення карантинних протиепідемічних заходів" епідемічна ситуація з гострої респіраторної хвороби COVID-19 ускладнилась. Станом на 25 червня 2020 року лабораторно підтверджено 56 випадків захворювання за рахунок спалаху у Балтському психоневрологічному будинку-інтернаті. Згідно наказу від 20 червня 2020 року № 71-ОС т.в.о. директора Балтського психоневрологічного будинку-інтернату заклад закритий на обсервацію, створено штаб по забезпеченню дотримання протиепідемічних заходів та контролю захворюваності на інфекційні хвороби. Працівники, які не залучаються до надання послуг підопічним, знаходяться на самоізоляції.

На території Балтської об’єднаної територіальної громади та Балтського району, окрім зазначеного закладу, епідемічна ситуація з гострої респіраторної хвороби COVID-19 контрольована, збільшення захворюваності на COVID-19 за останні два тижні не спостерігається.

Розглянувши лист Головного державного санітарного лікаря Одеської області, з урахуванням обговорення, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 "Про встановлення карантину, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та етапів послаблення протиепідемічних заходів" (зі змінами), враховуючи епідемічну ситуацію, комісії

ВИРІШИЛИ:

1. Інформацію Головного державного санітарного лікаря Одеської області взяти до відома.

2. Т.в.о. директору Балтського психоневрологічного будинку-інтернату запровадити комплекс карантинних протиепідемічних заходів, направлених на локалізацію і ліквідацію спалаху.

3. З 30 червня 2020 року тимчасово заборонити на території Балтської об’єднаної територіальної громади та Балтського району відвідування закладів дошкільної освіти всіх форм власності.

4. Директору Балтського підприємства ринкових послуг "Ринок" Анастасову О. П., директору ринку СФГ "Прогрес" Пиріжку В. Р. забезпечити безумовне виконання заходів визначених у постанові Головного державного санітарного лікаря України від 27.04.2020 року № 34 "Щодо організації протиепідемічних заходів на ринках на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, спільного протокольного рішення комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Балтської районної державної адміністрації та Балтської міської ради від 22 червня 2020 року.

5. Суб'єктам господарювання, які здійснюють свою діяльність з перевезення пасажирів автомобільним транспортом у міському та приміському сполученні на території Балтської об’єднаної територіальної громади та Балтського району забезпечити безумовне виконання Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 року № 23.

6. Суб'єктам господарювання, які розташовані на території Балтської об’єднаної територіальної громади та Балтського району, забезпечити неухильне виконання тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при здійснені дозволених видів діяльності на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановами Головного державного санітарного лікаря України від 9 травня 2020 року № № 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 32, 33, 34, 35.

5. Головам сільських рад, старостам старостинських округів забезпечити виконання карантинних заходів на підконтрольних територіях у відповідності з постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 "Про встановлення карантину, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та етапів послаблення протиепідемічних заходів" (зі змінами), спільних протокольних рішень комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Балтської районної державної адміністрації та Балтської міської ради.

6. Балтському міжрайонному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області (Глухов В. В.) на період проведення карантинних заходів забезпечити здійснення держнагляду у сфері санітарного законодавства за дотриманням суб'єктами господарювання тимчасових рекомендацій, затверджених постановами Головного державного санітарного лікаря України щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв'язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

7. Балтському ВП ГУНП в Одеській області (Байов О. О.) забезпечити:

7.1. Контроль за дотриманням режиму самоізоляції осіб (контактні та хворі, які перебувають на амбулаторному лікуванні).

7.2 Контроль за дотриманням карантинних заходів у закладах громадського харчування (ресторанів, кафе, тощо), та інших об’єктів з масовим перебуванням людей (із залученням засобів масової інформації).

8. Сектору з питань управління персоналом апарату райдержадміністрації, сектору інформаційної політики міської ради (Рибицька А. В.) забезпечити доведення населенню заходів щодо продовження карантинних заходів та необхідності виконання посилених протиепідемічних заходів та санітарних норм, визначених постановами Кабінету Міністрів України та Головного державного санітарного лікаря України, спільного протокольного рішення комісій з питань ТЕБ і НС Балтської райдержадміністрації та Балтської міської ради від 25.06.2020 року № 19 через веб-сторінки, сайти, в соціальних мережах, на телеканалах, в радіомовних та друкованих засобах масової інформації до населення.

9. Виконання протоколу засідання комісії контролюватимемо особисто.