20.05.2020

Спільне позачергове засідання комісій з питань ТЕБ та НС, щодо відновлення діяльності деяких сфер господарської діяльності

ВИТЯГ ІЗ ПРОТОКОЛУ №13

спільного позачергового засідання комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Балтської районної державної адміністрації та Балтської міської ради від 19 травня 2020 року

Головували: Голова Балтської районної державної адміністрації, голова комісії ТЕБ та НС райдержадміністрації Лабуш В.В.

Міський голова, голова комісії ТЕБ та НС міської ради Мазур С.С.

Присутні: члени комісії (за окремим списком)

1. Щодо організації профілактичних та протиепідемічних заходів для запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) при відновленні діяльності деяких сфер господарської діяльності на території Балтської об’єднаної територіальної громади та Балтського району.

З урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 14 травня 2020 р. №377 "Про внесення змін до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211", комісія:

 ВИРІШИЛА:

1.  Викласти в новій редакції підпункт 2 пункту 1 протоколу № 12 від 8 травня 2020 року спільного позачергового засідання комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Балтської районної державної адміністрації та Балтської міської ради, а саме:

"1. Заборонити до 22 травня 2020 р.:

2) пересування групою осіб у кількості більше ніж вісім осіб, крім випадків службової необхідності;".

2. У протоколі №12 від 8 травня 2020 року спільного позачергового засідання комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Балтської районної державної адміністрації та Балтської міської ради у пункті 3 "Заборонити до 22 травня 2020 року роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), закладів розважальної діяльності, кінотеатру, фітнес-центрів, закладів культури, крім:":

1) абзац чотири викласти в такій редакції:  

"діяльності з надання послуг громадського харчування на відкритих (літніх) майданчиках, у тому числі під тентами, на верандах, за умови забезпечення дотримання відстані не менш як 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більш як чотирьох осіб за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років), діяльності з надання зазначених послуг із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос за умови, що суб’єкт господарювання, який провадить таку діяльність, є оператором ринку харчових продуктів відповідно до Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”, та за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук) і перебування відвідувачів, крім часу приймання їжі, у засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторах або захисних масках, у тому числі виготовлених самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;"

2) абзац одинадцять викласти в такій редакції:   

"проведення у художніх (мистецьких) колективах за рішенням власника (органу управління) репетицій, тренувань та інших заходів, які не передбачають одночасного зібрання великої кількості осіб (до 50 осіб), без глядачів за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;".

3. Суб'єктам господарювання, які розташовані на території Балтської об’єднаної територіальної громади та Балтського району, забезпечити неухильне виконання тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при здійснені дозволених видів діяльності на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановами головного державного санітарного лікаря України від 9 травня 2020 року № № 16, 17, 18, 19, 20.

4. Балтському ВП ГУНП в Одеській області (Байов О. О.) вжити заходів, спрямованих на виконання цього рішення.    

5. Балтському міжрайонному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області (Глухов В. В.) здійснювати контроль за дотриманням суб'єктами господарювання тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при здійснені дозволених видів діяльності на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановами головного державного санітарного лікаря України від 9 травня 2020 року № № 16, 17, 18, 19, 20.

6. Місцевим органам виконавчої влади, іншим державним органам, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності та громадянам Балтської об’єднаної територіальної громади та Балтського району на час дії карантину  неухильно дотримуватись вимог постанови Кабінету Міністрів України від 14 травня 2020 р. № 377 "Про внесення змін до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211" та тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при здійснені дозволених видів діяльності на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановами головного державного санітарного лікаря України від 9 травня 2020 року № № 16, 17, 18, 19, 20.

7. Сектору з питань управління персоналом апарату райдержадміністрації, сектору інформаційної політики міської ради (Рибицька А. В.) забезпечити доведення постанови Кабінету Міністрів України від 14 травня 2020 р. № 377 "Про внесення змін до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211", тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при здійснені дозволених видів діяльності на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановами головного державного санітарного лікаря України від 9 травня 2020 року № № 16, 17, 18, 19, 20 та спільного протокольного рішення комісій з питань ТЕБ і НС райдержадміністрації та міської ради від 19.05.2020 року № 13 через веб-сторінки, сайти, в соціальних мережах, на телеканалах, в радіомовних та друкованих засобах масової інформації до населення. 

2. Щодо тимчасового припинення роботи контрольно-перепускних пунктів (карантинних постів).

У зв'язку з карантинними заходами в м. Подільськ контрольно- перепускний пункт (карантинний пост) біля перехрестя доріг на с. Петрівка-с. Сінне (ділянка Балта – Подільськ) виконує дублюючі функції з пропуску транспортних засобів з Подільського напрямку. А також, у зв'язку із стабілізацією  епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) в інших районах, які межують з Балтською об’єднаною територіальною громадою та Балтським районом пропонується тимчасово припинити роботу контрольно-перепускних пунктів (карантинних постів) на межі Балтського району та Балтської об’єднаної територіальної громади з 22 травня  2020 року.

За результатом доповіді та з урахуванням обговорення, комісія:

ВИРІШИЛА:

Тимчасово припинити з 22 травня  2020 року роботу контрольно-перепускних пунктів (карантинних постів) на межі Балтського району та Балтської об’єднаної територіальної громади:

КПП  № 1 Т-16-11 "с. Борсуки" (на кордоні Балтського та Кодимського районів);

КПП  № 3 Р-75 "с. Гольма"( на кордоні Балтського та Любашівського районів);

КПП  № 6 Р-33 "с. Петрівка" (біля перехрестя доріг на с. Петрівка-с. Сінне (ділянка Балта – Подільськ).

Виконання протоколу  засідання комісії контролюватимемо особисто.