04.06.2018

Свято дитинства

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. З цієї нагоди у міському парку протягом усього дня пройшла ціна низка самих найрізноманітних  заходів для дітей різних вікових категорій.

Вітали дітей зі святом керівники району та міста – голова Балтської райдержадміністрації Роман Кацмаза, Балтський міський голова Сергій Мазур та голова Балтської районної ради Олексій Пантілєєв.

Всі діти, які прийняли участь у фестивалі-конкурсі «Перлинки рідного краю» отримали подарунки та мали можливість сфотографуватись з керівниками міста та району.

Окрім того в міському парку була проведена  фотовиставка «світ дитинства», книжкова виставка, виставка декоративних тварин та  багато інших заходів.

Вже традиційним для нашого міста став, в рамках святкування Дня захисту дітей  парад дитячих візочків, всі учасники якого отримали цінні подарунки від організаторів.

Цікавою як для глядачів, так і для самих артистів стала концертно-розважальна програма «Дорослі і діти».

Море позитивних емоцій, усміхнені, щасливі діти – головний і самий важливий результат усього надзвичайно насиченого та різноманітного Дня захисту дітей у 2018 році в м.Балта.