01.10.2018

Свято для людей поважного віку

Напередодні  міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветеранів у залі засідань адмінбудинку відбулися урочистості приурочені цим святам. Привітати поважних мешканців району прийшли перший заступник голови райдержадміністрації Олеся Усатенко, секретар Балтської міської ради Тетяна Матлашевська, керуюча справами Балтської районної ради Лариса Усатенко.

"Низький уклін Вам до землі, дорогі ветерани, дідусі, бабусі, та велика подяка за все що Ви зробили для своїх нащадків. Без Вашої підтримки та мудрої поради нам мало що вдасться зробити! Ви щодня потрібні Вашим дітям, онуками, суспільству. Бажаю Вам міцного-міцного здоров'я, довголіття і радості від життя, достатку та благополуччя, невичерпної енергії та Божої Благодаті!", - зазначила у своєму виступі Олеся Василівна.

Тепло привітали зі святом людей поважного віку і інші запрошені почесні гості та виступаючі, вони побажали усім міцного здоров’я, довголіття, добра та залишатись в душі та серці завжди молодими, бадьорими і веселими.

Найбільш активні учасники ветеранського руху Балтщини були відзначені почесними подяками та грамотами. А також для всіх присутніх звучали поетичні та музичні номери від аматорів районної сцени.

Після закінчення урочистої частини присутніх людей поважного віку організатори заходу пригостили  гарячим чаєм і солодощами.