02.07.2019

Торгівля людьми: це може трапитися з кожним!

   У 2013 році Генеральна Асамблея  Організації Об`єднаних Націй проголосила 30 липня  Всесвітнім  днем протидії торгівлі людьми.

   27 червня 2019р.  приміщенні райкому профспілок агропромислового розвитку Балтським  районним  центром  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  спільно з управлінням соціального захисту населення РДА було організовано та проведено засідання круглого столу на тему:  «Протидія торгівлі людьми в Балтському районі». З даного питання  виступили: заступник начальника управління соціального захисту населення Грабован М.І., директор Балтського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Бубнова Т.В.,  керівник громадського руху «Віра, Надія, Любов» Скрипник Т.М., які розповіли про причини, форми та етапи торгівлі людьми. Торгівля людьми вважається сучасною формою рабства, і розглядається на міжнародному рівні як злочин, що карається законом.

   Також в ході обговорення учасниками «круглого столу»  було піднято низку проблемних питань по протидії торгівлі людьми, внесено пропозиції для покращення роботи та взаємодії між всіма суб’єктами Національного механізму взаємодії на місцевому рівні (представниками управління соціального захисту населення, відділу поліції,охорони здоров’я, освіти, міграційної служби, центру зайнятості, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, прокуратури, судів та громадських організацій, які надають допомогу особам, постраждалим від торгівлі людьми). Також відбувся тренінг - по протидії торгівлі людьми.

      ПАМ'ЯТАЙТЕ: Ви повинні знати свої права й бути готовими їх захистити, щоб не стати жертвою торгівлі людьми.

   За додатковою інформацією звертайтеся до Балтського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, який знаходиться за адресою: м.Балта, вул. Любомирська, 193, тел.:2-47-60.