10.09.2019

Участь у селекторній нараді щодо збереження життя та здоров'я дітей в регіоні

Сьогодні, 10 вересня, заступник голови районної державної адміністрації Ірина Балагула, заступник міського голови Валерій Желіховський разом з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, Балтської об’єднаної територіальної громади, представниками районного відділу поліції, Державної служби надзвичайних ситуацій   та окремими керівниками територіальних структур взяли участь у селекторній нараді облдержадміністрації з питань збереження життя та здоров'я дітей в регіоні.

Під час наради обговорено ряд питань як організаційно, так і практичного напрямку, щодо забезпечення комплексу заходів зі збереження життя і здоров'я дітей. Серед іншого піднімались питання контролю умов проживання дітей в кризових сім'ях, перевірка та вжиття заходів з забезпечення протипожежних заходів в таких родинах, допомога кризовим сім’ям; також питання пов’язані з попередження дитячої злочинності та злочинів, що скоєні проти неповнолітніх;  профілактична та виховна робота в закладах освіти щодо попередження нещасних випадків та травмування дітей та інше.

Особливу увагу учасників селекторної наради головуючий на ній заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Віталій Свічинський приділив питанням співпраці органів та служб між собою, а також проведенню реальних, а не формальних заходів по районам.

«Обласна державна адміністрація як орган влади відповідальна за кожну дитину. Ми не завершуємо роботу на факті виявлення порушення щодо життя та здоров'я дітей, а регулюємо та контролюємо подальші дії», – наголосив Віталій Свічинський.