10.05.2019

В Балті відбувся мітинг – реквієм з нагоди Дня Перемоги

Згадали полеглих, вшанували живих

Ніхто не забутий, ніщо не забуте!.. Минають роки, десятиліття, змінюється обличчя планети, а з ним життя людства, його думки, мрії… Чим далі за історичним небокраєм «ховаються» вогненні роки війни, тим величнішим постає героїчний подвиг нашого народу.

Дев’ятого травня в місті Балта на Меморіалі Слави відбувся мітинг-реквієм «День пам’яті та скорботи». А розпочалось відзначення 74-річниці Великої Перемоги урочистою ходою з центральної площі міста до Меморіалу Слави.

Тисячі жителів м.Балти, Балтського району та гостей зібралось на урочистості, щоб віддати  шану всім полеглим захисникам Батьківщини, подякувати присутнім сивочолим ветеранам, яких, на жаль, з кожним роком залишається все менше і менше… Дається в знаки і опалена війною молодість, сирі окопи, голод і холод, хвороби і рани.

Зі словами подяки до ветеранів Другої світової війни та із закликом до всіх присутніх пам’ятати про подвиг героїв минулої страшної війни звернулись Балтський міський голова Сергій Мазур, депутат Одеської обласної ради Михайло Лазаренко, голова Балтської районної ради ветеранів Марія Меланич, учениці НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей».

Затих мітинг під час хвилини мовчання… Схилили голови учасники реквієму від наймолодшого до найстаршого. Кожен пройнявся повагою до ветеранів війни і згадав усіх, хто загинув на воєнних фронтах,  не дожив до цього Дня Перемоги.

А після урочистої частини тисячі квітів лягли до меморіальних плит, як шана всім тим, хто боровся за наше майбутнє.