27.12.2018

В Балтському ПТАУ відкрито сучасний навчально-практичний центр за професіями «Швачка. Кравець. Закрійник»

26 грудня заступник голови Одеської облдержадміністрації Сергій Колебошин, голова Балтської РДА Роман Кацмаза, Балтський міський голова Сергій Мазур та голова Балтської районної ради Олексій Пантілєєв відкрили сучасний навчально-практичний центр за професіями «Швачка. Кравець. Закрійник», який створений на базі Балтського ПТАУ і аналогів якому на Одещині немає.

Сьогодні на ринку праці в Україні є надзвичайно великий попит  на робітничі спеціальності, а матеріально технічна база закладів, які готують такі кадри, не оновлювалась десятиліттями. Обласна та місцева влада звернула на це увагу і з бюджету було виділено біля 500 тис. грн.. на закупівлю сучасного обладнання та устаткування для підготовки за професіями «Швачка. Кравець. Закрійник» на базі Балтського професійно-технічного аграрного училища, та  ще біля 160 тис. пішло на ремонтні роботи в приміщеннях, де встановлено це устаткування.

Відкриття такого сучасного навчального центру дасть змогу готувати висококваліфікованих спеціалістів швейного спрямування, які одразу після навчання зможуть працювати на швейних підприємствах. Нове обладнання значно розширить і  можливості навчального процесу, дозволить проводити більш якісну підготовку кадрів для легкої промисловості, відкриє широкі перспективи розвитку професійної освіти в регіоні.