16.12.2019

В підпорядкування та управління Балтської міської об’єднаної територіальної громади передано Центральну районну лікарню, трудовий архів та ще більше 20 об’єктів розташованих в м.Балта

   12 грудня 2019 року голова Балтської РДА Роман Кацмаза, Балтський міський голова Сергій Мазур та депутат Одеської обласної ради Михайло Лазаренко прийняли участь в засіданні 42 сесії Балтської районної ради, яку провів голова Балтської районної ради Олексій Пантілєєв.

   На порядок денний було винесено 15 питань, що стосувалися різних сфер діяльності. Зокрема, питання що стосувались районного бюджету, районних програм, діяльності комунальних установ та інше. А також президією районної ради напередодні засідання було запропоновано депутатському корпусу розглянути питання щодо передачі з підпорядкування районної ради до Балтської об’єднаної територіальної громади ряду об’єктів та будівель, що знаходяться на території м.Балти. Серед них: Балтська районна центральна лікарня, трудових архів та інше. Це питання визвало серед депутатського корпусу жваве обговорення, але вислухавши всі аргументи та пояснення було прийнято позитивне рішення з даного питання.