14.10.2020

Вітання голови районної державної адміністрації Віталія Лабуша з нагоди Дня захисника України

Прийміть щирі вітання з Днем захисника України! Днем Українського козацтва! Зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Споконвіків наш народ звертався до Пресвятої Богородиці за заступництвом. Невипадково українські козаки вважали Божу Матір своєю Небесною Покровителькою. Тернистим був шлях до волі. За неї боролися ті, хто є гордістю нашого народу - запорізьке козацтво, гайдамаки, січові стрільці, а з недавніх пір – захисники Вітчизни, які відстоюють незалежність і цілісність України на Сході у боротьбі з російським агресором.

Україна – мирна держава, яка ніколи не воювала за чужі землі, але сама неодноразово ставала об’єктом збройної агресії. На жаль, ми знову змушені протистояти ворожій навалі, захищаючи незалежність нашої країни. Знову лунають постріли, гинуть люди, десятки тисяч українців стали біженцями у своїй країні.

Тим гостріше у цей день – День захисника України – відчуваються біль та гордість у наших серцях. Біль від непоправних втрат та гордість за ваш щоденний подвиг!

Бажаю всім мужнім захисникам України міцного здоров'я, щастя, життєвих гараздів, родинного благополуччя і спокою. Щиро зичу кожному дому, родині добра, злагоди, захисту Пресвятої Діви Марії і Господнього благословення у кожній добрій справі.

Слава Україні!

З повагою,

голова Балтської районної державної адміністрації Віталій ЛАБУШ