12.09.2018

Відбулась нарада щодо проведення призову на строкову військову службу

1 жовтня стартує черговий осінній призов громадян на строкову військову службу в Збройні Сили України.

Нагадаємо, що призову на строкову військову службу (виклику на призовні комісії) підлягають громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку та не мають звільнення або відтермінування від армії. 

 

Саме з цього питання 12 вересня проведено робочу нараду керівниками району та міста - головою Балтської РДА Романом Кацмазою, Балтським міським головою Сергієм Мазуром, головою Балтської районної ради Олексієм Пантілєєвим за участю військового комісара Балтського районного військового комісаріату Сергія Гольцова, т.в.о. начальника Балтського відділу поліції Віталія Мельниченка з сільськими головами району та старостами сіл Балтської ОТГ.

   

В ході наради наголос робився на тому, що потрібна максимальна зосередженість на виконанні завдань, які ставляться перед військкоматом та органами влади. А, як наголосив голова РДА Роман Кацмаза, для цього потрібна тісна взаємодія між військовим комісаріатом, головами сільвиконкомів, старостами сіл та правоохоронними органами.  Також він звернувся до всіх присутніх із проханням мобілізувати всі сили, аби на достойному рівні провести осінню призовну кампанію.

Військовий комісар Балтського районного військового комісаріату Сергій Гольцов окреслив першочергові завдання і зазначив що, не всі розуміють важливість виконання конституційного обов’язку перед Батьківщиною. А також проінформував, що Указом Президента України  термін осіннього призову 2018 року, через збільшення потреби Національної Гвардії і Державної прикордонної служби України, збільшено на 1 місяць, тобто він триватиме протягом жовтня-грудня 2018 року.

Учасники наради обговорили усі проблемні які виникали під час  попередніх призовів та шляхи їх вирішення.