27.03.2020

Відбулося спільне позачергове засідання комісій з питань ТЕБ та НС

Сьогодні, 27 березня 2020 року, відбулося спільне позачергове засідання комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Балтської районної державної адміністрації та Балтської міської ради. На спільному засіданні було розглянуто низку важливих питань та прийнято відповідні рішення (витяг із протоколу спільного засідання розміщено нижче).

ВИТЯГ ІЗ ПРОТОКОЛУ №6 

 спільного позачергового засідання комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Балтської районної державної адміністрації та Балтської міської ради від 27 березня 2020 року

Головували: Голова Балтської районної державної адміністрації, голова комісії ТЕБ та НС райдержадміністрації Лабуш В. В.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів - питань ЖКГ Балтської міської ради, перший заступник голови комісії ТЕБ та НС міської ради Молодець Ф.О.

Присутні: члени комісії (за окремим списком)

 

Про додаткові заходи з карантину щодо недопущення занесення за поширення на території Балтської об'єднаної територіальної громади та Балтського району випадків захворювання, спричинених новим коронавірусом COVID-19 в умовах режиму надзвичайної ситуації.

З урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 р. № 239 "Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України", пункту 5 протоколу № 10 засідання Кабінету Міністрів України від 23 березня 2020 року, комісія:

ВИРІШИЛА:

1. Викласти в новій редакції пункт 5 протоколу 4 спільного позачергового засідання комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Балтської районної державної адміністрації та Балтської міської ради від 16 березня 2020 року, а саме:

"5. До 24 квітня 2020 року заборонити регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування у приміському (що не виходять за межі Балтського району) та міському сполученнях (крім перевезення легковими автомобілями), крім:

- службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, погодженими з органами Національної поліції, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

- в одному міському автомобільному транспортному засобі, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах, кількості пасажирів, яка одночасно не перевищує половини кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу та визначених у реєстраційних документах, за умови перевезення людей у засобах індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів".

2. Викласти в новій редакції пункт 1 протоколу №5 спільного позачергового засідання комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Балтської районної державної адміністрації та Балтської міської ради від 16 березня 2020 року, а саме:

"1). До 24 квітня 2020 р. заборонити роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

- торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

- провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

- торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

2) Суб'єктам господарювання у сфері роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності встановити режим роботи з розрахунку один відвідувач на 10 кв. метрів площі торговельного (операційного) залу але не більше 15 відвідувачів в приміщенні понад 150 м2 за умови дотримання дистанції між ними не менш як 1,5 метрів із встановленням спеціальних позначок.

3. Затвердити План додаткового розгортання та перепрофілювання відділень КП "Балтська багатопрофільна лікарня" на масові випадки гострих респіраторних захворювань та їх ускладнення спричинених коронавірусом COVID-19 (додається).

4. Балтському ВП ГУНП в Одеській області (Байов О. О.):

4.1. Вжити заходів, спрямованих на виконання цього протоколу.

4.2. Надати КП "Балта-благоустрій" перелік необхідного обладнання для можливого розгортання контрольно-перепускних пунктів.

5. КП "Балта-благоустрій" (Саражинська Т. В.) відповідно до наданого переліку надати до міської ради заявку на виділення коштів для обладнання контрольно-перепускного пункту.

6. Голові Балтської райдержадміністрації, головам Гербінської та Піщанської сільських рад при необхідності забезпечити на території сільських рад обладнання контрольно-перепускних пунктів.

7. Керуючому справами виконавчого комітету міської ради Фроловій О. В., головам сільських рад, старостам старостинських округів довести рекомендації позачергового засідання від 13 березня 2020 року Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій за участю керівництва Міністерства охорони здоров’я та представників Міністерства культури, молоді та спорту України під час організації богослужінь і поточної релігійної діяльності під час карантину:

- на період карантину максимально обмежити служіння, які передбачають присутність людей, та по-можливості проводити їх в онлайн-режимі;

- припиняти проведення богослужінь у храмах або змінювати порядок так, щоб у них брали участь не більш як 10 осіб;

- рекомендувати віруючим не прикладатися до ікон на період карантину;

- рекомендувати віруючим і священикам дотримуватися дистанції мінімум 1,5-2 метри;

- розмістити у храмах антисептичні засоби;

- рекомендувати віруючим на період карантину не вітатися за руки, не цілувати та не обіймати один одного;

- закликати віруючих на час карантину особливо пильно стежити за власним здоров’ям та за появи перших симптомів респіраторних захворювань одразу звертатися до лікаря.

8. Сектору з питань управління персоналу апарату райдержадміністрації, сектору інформаційної політики міської ради (Рибицька А. В.) забезпечити доведення спільного протокольного рішення комісій з питань ТЕБ і НС райдержадміністрації та міської ради від 27.03.2020 року № 6 через веб-сторінки, сайти, в соціальних мережах, на телеканалах, в радіомовних та друкованих засобах масової інформації до населення.

9. Виконання протоколу засідання комісії контролюватимемо особисто.