19.11.2020

Відбувся семінар на тему "Зміни в чинному законодавстві України щодо запобігання торгівлі людьми"

18 листопада 2020 року у залі засідань адмінбудинку відбувся семінар, присвячений змінам в чинному законодавстві України щодо запобігання торгівлі людьми.

У семінарі взяли участь: члени громадської організації  «Віра, Надія, Любов», заступник голови районної державної адміністрації Оксана Тисячна, керівники соціальних служб районної державної адміністрації, представники Балтської об’єднаної територіальної громади, правоохоронних органів, працівники районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Засідання відкрила Людмила Акімова - керівник обласної міжсекторальної робочої групи з питань запобігання та протидії домашньому насильству й насильству за ознакою статі, представник в Одеській області Фонду ООН у сфері народонаселення України. Людмила Акімова інформувала про основні зміни, що торкнулися законодавства з питань запобігання торгівлі людьми та представила нормативно-правову базу з даного напрямку.

Учасники семінару отримали інформацію про стан трудової міграції в Україні, її переваги й ризики. Також слухачів ознайомили з видами торгівлі людьми та шляхами, якими особи можуть потрапити до такої ситуації.