14.12.2018

Відзначили день вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні в місті Балта, біля пам’ятного знаку Чорнобиля відбувся мітинг з нагоди дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

В заході взяли  участь керівники міста та району, члени  районної організації Всеукраїнської громадської організації "Союз Чорнобиль України", ліквідатори аварії Чорнобильської катастрофи, трудові колективи, учнівська молодь, громадськість.

Балтський міський голова Сергій Мазур та голова районної організації  "Союз Чорнобиль України" Василь Завірюха у своїх виступах підкреслили  важливість подвигу який зробили ліквідатори вступивши у нерівний бій із невидимим ворогом,  подякували ліквідаторам за мужність, героїзм і силу духу, проявлені при подоланні наслідків ядерної аварії, а також  побажали  їм та їхнім сім’ям  міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра, злагоди.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять ліквідаторів аварії, тих, хто ціною власного життя закрив смертоносне дихання атомного реактора.

На завершення заходу присутні поклали квіти до пам’ятного знаку Чорнобиля та вклонились пам'яті померлих від невидимого , але такого страшного ворога.