06.06.2018

Визначено перевізника на маршрут Саражинка-Балта-Білине, Балта-Обжиле

   05 червня під головуванням завідувача сектору економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації  Едуарда Пухальського відбулось засідання районного конкурсного комітету  з визначення перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Балтського району. На розгляд конкурсного комітету було винесено два автобусних маршруту: № 1 Балта-Борсуки та № 2 Саражинка-Балта-Білине, Балта-Обжиле.

   Представник робочого органу конкурсного комітету (директор ТОВ «НВЦ «Економінформ» Георгій Хаскін) інформував присутніх про відповідність умовам конкурсу та вимогам Закону України «Про автомобільний транспорт» поданих претендентами документів. 

   Керуючись вимогами Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженим Постановою КМУ від 03.12.2008 року № 1081, конкурсний комітет прийняв рішення визнати переможцем конкурсу на перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування №13 «Саражинка-Балта АС-Білине, Балта АС-Обжиле» автоперевізника ФОП Олійника Л.С.

   На об’єкт конкурсу – маршрут Балта-Борсуки претендентів не було.