09.11.2018

Вітаємо з Всесвітнім Днем молоді!!!

      Сучасні представники молодого покоління мають декілька приводів для святкування Дня молоді. Міжнародний День молоді щорічно відзначають 12 серпня, а Всесвітній День молоді завжди святкують 10 листопада. Свято було започатковане на честь річниці з дня заснування Всесвітньої федерації демократичної молоді в 1945 році. Тоді, 10 листопада, в Лондоні завершилася тижнева Всесвітня конференція молоді. Її проведення ініціювала Всесвітня рада молоді, створена для участі в боротьбі з нацизмом. На конференції 1945-го року були присутні представники 63 країн. А в цілому рух об'єднав 30 мільйонів людей по всьому світу.

      Сьогодні свято відзначають активісти руху, які займаються питаннями миру на планеті, захисту прав молоді, незалежності націй, боротьби з расизмом та захистом здоров'я молодого покоління.

      Історію свята, що наближається, сьогодні досліджували та обговорювали учні 10-го класу НВК «Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.-ЗДО» разом з головним спеціалістом з питань сім’ї, молоді та спорту Балтської районної державної адміністрації Носульчак Катериною Анатоліївною. Приймаючи участь у цікавій грі, невимушено спілкуючись та пригощаючись солодощами діти обмінювалися думками, озвучували своє бачення змін в щоденному, тому, що їх оточує. Вони, молоді, енергійні, повні сил, натхнення та жаги до життя, немов батарейка, заряджають всіх навколо. Наше майбутнє, наша надія на краще і світле, вітаємо вас зі святом! Молодим всюди дорога! Зростайте, розумнішайте, будуйте свої довгі та щасливі життя!!!