08.06.2019

Вітання до дня працівників легкої промисловості!

Шановні працівники легкої промисловості!

Прийміть щиросердні вітання з вашим професійним святом!

Своєю невтомною працею ви робите значний внесок у розвиток виробництва товарів народного споживання, впроваджуєте інноваційні виробничі технології, що в свою чергу відкриває нові перспективи розвитку підприємств легкої промисловості району, підвищує ефективність роботи. Це упевнює у тому, що продукція галузі і надалі посідатиме гідне місце на споживчому ринку, матиме високий авторитет у покупців. Продукція підприємств легкої промисловості Балтшини є конкурентоздатною на ринку, впевнено завойовує прихильність як вітчизняних, так і зарубіжних споживачів.

Сердечна подяка вам, шановні трудівники і ветерани легкої промисловості, за сумлінну працю, високу професійну майстерність і наполегливість у запровадженні новацій. Щиро бажаю вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту, процвітання, щедрих професійних та життєвих успіхів.

Окремо хочеться привітати ПП «Балтська швейна фабрика» торгової марки «ZAREN», в особі її керівника Лазаренка Михайла Дмитровича та всього трудового колективу. Адже підприємство сьогодні святкує свій черговий день народження.   92 роки діяльності для будь-якого підприємства – це солідний термін!!! А для підприємства легкої промисловості, де завжди існувала значна конкуренція, різноманітні виклики часом, цей вік здається ще вагомішим. Фабрика переживала різні часи –і розквіту, і занепаду. Але головне, що вона не просто вистояла, а й утвердилася та зміцнила свої позиції на ринку, має що запропонувати не тільки пересічним покупцям, а й вибагливішим клієнтам.

Балтська районна державна адміністрація щиро бажає колективу хороших партнерів, щедрих замовлень, гідних прибутків, достатку і благополуччя в сім’ях.

 

З повагою, голова Балтської РДА Роман Кацмаза