06.06.2019

Вітання до дня журналіста

Шановні працівники районних засобів масової інформації!

Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем журналіста.

Балтщина суттєво відрізняється в сфері журналістики від більшості інших районів області, адже якщо у них навіть не у кожному є своя районна газета, то у нас працюють, і досить успішно, два друкованих видання - газета «Народна трибуна» та незалежний тижневик «Ваш інтерес»; дві телерадіокомпанії -  «Балінформкомпанія» та «Примор’я»; радіо «Балта-FM». І ці засоби масової інформації одні з кращих в області. Значних успіхів досягли останнім часом і місцеві інтернет ЗМІ, які також мають вже досить широке коло своїх читачів, висвітлюють актуальні теми і складають достойну конкуренцію друкованим та телевізійним ЗМІ району.

Завдяки Вам, шановні журналісти, громадяни оперативно отримують об’єктивну, правдиву інформацію про найважливіші події з життя нашого краю та держави Ваші матеріали поповнюють яскравими, незабутніми сторінками літопис як Балтщини, так і України вцілому.

Висока професійність, глибока аналітичність, об’єктивність та оперативність висвітлення проблем і подій – це те, що завжди притаманне журналістам нашого краю.

Особливу повагу викликає те, що, дотримуючись норм професійної етики, Ви підтримуєте конструктивний діалог із владою, сміливо висвітлюючи здобутки і вказуючи на проблеми.

Бажаю Вам, шановні журналісти, здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій. Нехай сенсації, які Вам доводиться висвітлювати, будуть добрими, новини – позитивними, газетні статті та телевізійні репортажі – яскравими, а гонорари – високими.

Нехай Ваша робота ніколи не перетворюється на рутинне ремесло і завжди супроводжується творчими злетами, пошуками та цікавими знахідками!

 

З найкращими побажаннями

Голова Балтської РДА Роман Кацмаза