28.06.2019

Вітання випускникам

Дорогі випускники!

   28 червня у вас знаменний день, урочиста і зворушлива подія – шкільний випускний вечір.

   Це свято найкращої пори в житті людини – свято юності!

   Завжди пам’ятайте: ваші батьки, наставники, Балтщина покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою вашим учителям та рідним.

   Впевнений, що школа дала вам багато знань, навичок і доброго життєвого досвіду, який тепер ви будете удосконалювати самостійно. Сміливо долайте перешкоди, досягайте нових вершин, достойно приймайте виклики дорослого життя, у якому щодня доводиться робити вибір, відстоювати власні переконання та відповідати за прийняті рішення.

   Мої вітання, моя подяка педагогам, наставникам, вихователям. Тим, кого ми пам`ятаємо все життя.

   Хочу привітати і батьків сьогоднішніх випускників. Разом із своїми дітьми Ви пройшли цей довгий і непростий шлях. Разом з ними навчалися, раділи першій написаній букві і першому прочитаному слову, переймалися невдачами та підтримували у важку хвилину. Нехай же Ваші діти завжди вас люблять, ніколи не забувають дороги до рідної домівки і стануть гідними громадянами нашої держави.

   Здобувайте освіту, працюйте, примножуйте славу рідної землі, бо народилися ви і зростали у незалежній Україні! Будьте справжніми громадянами країни та творіть нову величну історію нашої держави.


   Божого Вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!

   Щасти Вам у всьому! В добру путь!

 

 

З повагою,

голова Балтської райдержадміністрації Роман Кацмаза