06.09.2019

З Днем адміністратора центрів надання адміністративних послуг

6 вересня в Україні вперше відзначають День адміністратора центрів надання адміністративних послуг. Це свято встановлене рішенням Уряду за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

Шановні адміністратори, з нагоди Вашого професійного свята прийміть мої найщиріші вітання. Якість наданих адміністративних послуг адміністратором визначає рівень довіри громадян до влади, від того як ці люди виконують свою роботу в великій мірі у пересічних громадян складається думка про те, як держава виконує свої функції. Самі адміністратори стали для підприємців та громадян порадниками та помічниками, висококваліфікованими фахівцями, які своєю працею сприятимуть кращим умовам ведення бізнесу, життя суспільства, розвитку економіки країни.

Особливі слова вдячності адміністраторам відділу надання адміністративних послуг Балтської районної державної адміністрації. Ви дійсно фахівці своєї справи. Чимала кількість жителів як Балтського, так і ряду сусідніх районів, вже змогли оцінити ваш високий професіоналізм, якісне обслуговування і що не менш важливо, ваше привітне ставлення до клієнтів.

Бажаю Вам не зупинятися на досягнутому, відповідати найвищим стандартам в роботі та успішно розвиватися! Добра вам, злагоди, щастя, міцного здоров’я, творчої наснаги, професійного зростання, добробуту й процвітання вам та вашим родинам!


Зі святом!
Голова Балтської райдержадміністрації РОМАН КАЦМАЗА