04.07.2019

З ДНЕМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ!

Шановні працівники Національної поліції України! Щиро вітаю Вас із професійним святом. Ви пов’язали своє життя з дуже відповідальною, ризикованою, важливою і важкою справою – забезпечувати охорону прав і свобод людини, протидіяти злочинності, підтримувати публічну безпеку і порядок, а також надавати допомогу тому, хто її потребує.

Честь і гідність, бажання працювати і змінювати Україну на краще – це ті основні якості, які повинен мати кожен працівник нової поліції. Ми впевнені, що ваші ряди будуть все більше поповнюватися молодими, досвідченими і самовідданими людьми, які вирішили присвятити своє життя справі справедливості, совісті та честі.

У цей день вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя.

Висловлюю щиру вдячність всім працівникам поліції за самовіддану працю, бажаю і надалі мужності, витримки й наснаги, нехай професійні успіхи будуть Вашими постійними супутниками у житті. А також від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, миру, злагоди, вірності службовому обов’язку та успішної служби на благо Українського народу!

 

З повагою,

голова Балтської райдержадміністрації Роман Кацмаза