05.10.2018

З Днем народження, Балто!

Дорогі балтяни!

Щиро вітаю вас з Днем міста. Це свято всіх мешканців Балти незалежно від віку, статі чи національності. Цей день поєднує всіх нас, адже ми є частиною єдиного цілого, однієї великої родини і ми пишаємося тим, що є балтянами.

Балта - старовинне місто. Його історія оповита легендами про приховані скарби, вільних селян, волелюбних козаків. У нас переплелися традиції та прижилися культурні цінності різних народностей.

Балта - сучасне місто, яке невпинно розвивається і стрімко рухається вперед. Сьогодні наше місто - серце північної частини Одеської області, яке б’ється в унісон із ритмами усієї країни та усієї європейської спільноти.

І все це завдяки вам, дорогі балтяни!  Адже саме Ваша любов та відданість рідному місту, ваша турбота про нього і є цією рушійною силою. Ми з вами разом творимо сучасну історію нашого славного міста, примножуємо його добробут і культурну спадщину.

Від щирого серця вітаю всіх мешканців Балти з днем міста! Від усієї душі зичу місту динамічного розвитку і процвітання. Усім мешканцям нашого славетного краю бажаю міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!

Зі святом Вас, дорогі балтяни!

З Днем народження, рідна Балто!   

  

 

З повагою,

голова Балтської районної державної адміністрації  Роман Кацмаза