04.10.2019

З Днем народження, Балто!

    Шановні балтяни!

    Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня міста! Це особливий день, бо іменини рідного міста - це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини.

    Це свято об’єднує усіх, кому дорога Балта - її вулиці, будівлі, сквери, парки і храми, її героїчне минуле і трудове сьогодення. Ми з вдячністю  згадуємо всіх, хто творив її славетну історію, збагачував  традиції, розбудовував та боронив від ворога. 

   Дякую кожному з вас, шановні балтяни, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій  Балти, покращення добробуту його жителів.

  Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного міста, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожного року ми маємо творити місто заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків.

      Від щирого серця вітаю всіх балтян з днем міста! Від усієї душі зичу місту динамічного розвитку і процвітання. Усім мешканцям нашого славетного краю бажаю міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!

Зі святом Вас, дорогі балтяни!

З Днем народження, рідна Балто!

 

 

З повагою,

голова Балтської

районної державної адміністрації                                     Роман Кацмаза