01.10.2020

З днем ветерана та Міжнародним днем людей похилого віку

1 жовтня в нашій державі відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників країни.

Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними громадянами своєї держави.

Важко переоцінити здобутки, за якими стоять наполеглива праця, мужність, героїзм тавідвага кожного з вас. Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити, при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя.

Ваша праця, подвиг, шанобливе ставлення до людей – це незрівняний приклад для наслідування сучасній молоді. Низький уклін вам до землі, дорогі ветерани, дідусі, бабусі, та велика подяка за все, що ви зробили для своїх нащадків.

Бажаю вам найголовнішого – здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги і далі дарувати тепло ваших посмішок, щастя та благополуччя! Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що ви робите, повертається сторицею!

З повагою,

тимчасово виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Оксана Тисячна