06.06.2018

З Днем журналіста!

Шановні працівники районних засобів масової інформації!

   Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем журналіста. Ваша праця почесна й необхідна, адже сучасне суспільство неможливо уявити без нескінченного потоку інформації, без засобів її передачі, а головне, без професіоналізму тих, хто доносить її до читача, слухача глядача .

   Сьогодні творчі колективи районної газети «Народна трибуна», незалежного тижневика «Ваш інтерес», телерадіокомпаній «Примор’я+» та «Балінформкомпанія», радіо «Балта-FM» одні з кращих в області. Ви продовжуєте славні традиції вітчизняної і світової журналістики, несете правду про найважливіші події життя країни, району, суспільства. Значних успіхів досягли останнім часом і місцеві інтернет ЗМІ, які також мають вже досить широке коло своїх читачів, висвітлюють актуальні теми і складають достойну конкуренцію друкованим та телевізійним ЗМІ району.

   Попри всі проблеми та перешкоди ви чесно робите свою справу, відстоюєте принципи справедливості, демократії і законності.

   Ваша робота є вагомою підтримкою людського духу, зміцнення у людях віри та надії у майбутнє.

   Дякую вам за принциповість і об’єктивність.

   У цей святковий день бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, наснаги, благополуччя і добробуту, натхнення та подальших творчих злетів!

 

Голова Балтської райдержадміністрації РОМАН КАЦМАЗА