21.12.2018

Заходи щодо реалізації новорічних ялинок

Шановні жителі Балтського району !

Відповідно до вимог Законів України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про рослинний світ», «Про місцеві державні адміністрації», з метою посилення державного контролю за охороною лісів від незаконних рубок хвойних насаджень у передноворічний період 2018 року Балтська районна державна адміністрація видала розпорядження від 07.12.2018р.№ 636/А-2018 «Про заходи щодо реалізації новорічних ялинок (сосен) та охорони хвойних насаджень від незаконного вирубування у передноворічний період 2019 року, на території Балтського району». Відповідно до вказаного розпорядження були розроблені заходи щодо запобігання незаконних вирубувань хвойних насаджень на території Балтського району.

Відповідно до вищевикладеного Балтська районна державна адміністрація звертається до всіх мешканців Балтського району з проханням не проводити незаконні вирубування хвойних насаджень на території району. Здійснюйте купівлю новорічних ялинок тільки на законно відведених місцях продажу.

Не виконання вказаних вимог тягне за собою накладення адміністративного стягнення (штрафу) та вилучення незаконно зрубаних ялинок.