14.06.2019

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Балтської РДА

13 червня 2019 року відбулося чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Балтської районної державної адміністрації. На  порядок денний було винесено п’ять питань:

1. Про невідкладні заходи щодо недопущення негативного впливу сильних зливових дощів на гідротехнічні споруди Балтського району, безаварійного пропуску високих вод та захисту від шкідливої дії вод населених пунктів, господарських об’єктів та сільськогосподарських угідь Балтського району.

2. Про здійснення невідкладних заходів щодо покращення пожежної безпеки на об’єктах, у населених пунктах району у літній пожежонебезпечний період 2019 року, посилення протипожежного захисту природних екосистем, об’єктів сільськогосподарського виробництва під час збирання, зберігання врожаю і заготівлі грубих кормів.

3. Про підготовку місць масового відпочинку на воді відповідно до Правил охорони життя людей на водних об’єктах Балтського району, затверджених наказом МВС України від 10.04.2017 року № 301.

4. Про організацію забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення в літній період 2019 року.

5. Про стан водопостачання населення Балтського району.

   У своїй вступній промові голова районної державної адміністрації Роман Кацмаза зокрема наголосив на важливості та необхідності сприяння керівниками структурних підрозділів, служб, установ та закладів району проведення Балтським МРС ГУ ДСНС України в Одеській області комісійних  перевірок стану гідротехнічних об’єктів, розташованих на території району та вжиття в найкоротші строки заходів щодо усунення виявлених під час перевірок недоліків.

   Начальник Балтського МРС ГУ ДСНС України в Одеській області Олександр Оровець в свою чергу в своїй доповіді зупинився на проблемних питаннях протипожежної та техногенної безпеки району та окреслив можливі варіанти їх позитивного вирішення.

   За результатами засідання розроблено та затверджено першочергові заходи щодо посилення пожежної і техногенної безпеки та запобігання нещасним випадкам і аваріям на виробництві в період проведення робіт із заготівлі зерна нового врожаю Комплексний план дій щодо захисту населених пунктів району, природних екосистем та сільгоспугідь у весняно-літній пожежонебезпечний період 2019 року, ПЛАН заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах району  у літній період 2019 року.